Kihlveokontorid ennustavad Djokovicile karjääri viiendat Australian Openi võitu

2015-01-16 Uudised >

Kihlveokontorite hinnangul on algavate Austraalia lahtiste tennisemeistrivõistluste meesüksikmängu kindlaks favoriidiks maailma esireket Novak Djokovic. Soosikuteks peetakse ka Roger Federeri ning vigastusest taastuvat Rafael Nadali.

Eestis litsentseeritud Tonybeti spordiennustus hindab Djokovici võidu tõenäosustkoefitsiendiga 1,95. Federeri ning Nadali võiduvõimalusi hinnatakse vastavalt ühele seitsme ning ühele kümne vastu.

Kihlveokontorite hinnangul jõuab Djokovic probleemideta veerandfinaali, kus talle astub tõenäoliselt vastu maailma kaheksas reket Milos Raonic. Kui serblane Kanadat esindava Raonici võidab, ootab teda poolfinaalis ees valitseva meistri Stanislas Wawrinka ning Kei Nishikori vahelise kohtumise parim.

Seevastu Federeril tuleb tõenäoliselt juba veerandfinaalis minna vastamisi 2013. aasta Wimbledoni tšempioni Andy Murray ning poolfinaalis 14-kordse Suure Slämmi võitja Rafael Nadaliga.

Favoriitide tee võidule on seda lihtsam, et vigastuste tõttu jäävad aasta esimesest Suure Slämmi turniirist eemale eelmise aasta US Openi võitja Marin Cilic ning maailma 12. reket Jo-Wilfried Tsonga.

Üheks olulisemaks faktoriks, mis võib mängude tulemusi mõjutada, peetakse ilma. Kuna südasuvises Austraalias võib õhutemperatuur tõusta üle 40 kraadi, on kohtunikel õigus mäng iga seti lõppemise järel peatada.

Austraalia lahtised tennisemeistrivõistlused algavad Melbourne’is esmaspäeva hommikul kell 11:00 kohaliku aja järgi. Panustada saad siin